• Agenda:

    Volgende kerkdienst:
    Datum: 21 juli 2024
    Tijdstip: 9:30 uur
    Kerk: Irenekerk Bierum
    Voorganger: Mw.ds. C.G. Spijker-van Engelenhoven uit Oostwold
    Dienst is via  deze link online mee te kijken

  • Contact

    Hieronder volgt een overzicht van contactgegevens die handig zijn om bij de hand te hebben:

    Scriba: Margriet Papeleur, tel. 0596-626056
    e-mail: mpapeleur@hotmail.com

     Bij ziekte of overlijden kunt u contact opnemen met:

    –   Lenie Sonneveld, 0596-592355
         Lenie is wijkcoördinator van Bierum
         e-mail: sonn003@planet.nl

    –   Truus Wildeboer, 0596-622517
         Truus is wijkcoördinator van Holwierde.
         e-mail: truus_wildeboer@hotmail.com

    Ledenadministratie: Gerdina Klevering
    e-mail: Gerdina Klevering

    Kerkelijk bureau: Henk Kloosterman,e-mail: kerkelijk bureau

    Preekvoorziener: Gerda Pardijs, tel. 0596-620533
    e-mail: dhpardijs@hotmail.com

    Webmaster: Gerdina Klevering
    e-mail: Gerdina Klevering

    Werkgroep diaconie

    Nienke Boerma:   0596-591859 Email: nienkewolters50@gmail.com

    Tineke Postema: 0596-627979 E-mail: tinekekrgr@hotmail.com

    Ron v.d. Velde:  06-80146734 E-mail: ron.van.der.velde.59@gmail.com

    Wim de Groot: 06-19895108 E-mail: wimjdegroot@yahoo.nl                

    Penningmeester: Ineke Bos 0596-591524 E-mail: bosgg@home.nl

    Werkgroep Pastoraat

    Contactpersoon Lenie Sonneveld : 06-16608829 E-mail: henkjanenleniesonneveld@gmail.com

    Alie van Dijk: 0596-629350 E-mail: aenavandijk@gmail.com

    Wily Zeef: 06-23502645 E-mail: w.zeef@home.nl

    Brigitta Tuik:06-28423021 E-mail: Brigittatuik@gmail.com                         

    Derk Pardijs:0596-620533 E-mail: dhpardijs @hotmail.com                       

    Contactdames/bezoekcommissie

    Holwierde: Willy Zeef : 06-23502645 E-mail: w.zeef@home.nl

    Bierum: Brigitta Tuik:06-28423021 E-mail: Brigittatuik@gmail.com                         

    Werkgroep Kerkrentmeesters en

    Coördinatie Vaste Vrijwillige Bijdragen

    Coördinator Koos Merema : 0596-592161 E-mail: koos.merema@ziggo.nl

    Penningmeester: Henk Kloosterman:  0596-620475 E-mail: h.h.kloosterman@home.nl

    Boelo Oldenhuis: 0596-592203 E-mail: boelo@oldenhuisagro.com

    Verjaardagsfonds

    Contactpersoon Holwierde: Alie Slagter: 0596 627026 E-mail: alieslagter@hotmail.com

    Contactpersoon Bierum: Gré Borg: 0596-592047 E-mail: jan.borg@ziggo.nl

    Nieuwsbrief/Orde van dienst

    Gerdina Klevering :   06-55575490 E-mail: jdijksterhuis65@home.nl

    Organisten

    Ties Oldenhuis: 0596-591611 E-mail: toldenhuis@hotmail.com

    Wouter Schep:  06-13058102 E-mail: wouterschep6@gmail.com

    Arie van Ballegooijen:  0596 -769035 E-mail: arievanballegooijen63@gmail.co

    Kerkomroep /Beamteam

    Kerkomroep

    Contactp: Henk Kloosterman: 0596-620475 E-mail: h.h.kloosterman@home.nl

    Beamteam

    Cor-Jan Dubbeld:  0596-680553 E-mail: j.c.dubbeld@home.nl

    Marja Busz: 0596-680534 E-mail: marjabusz@gmail.com

    Gerdina Klevering:   0596-592345 E-mail: jdijksterhuis65@home.nl

    Margriet Papeleur:  0596-626056 E-mail: mpapeleur@hotmail.com

    Thijs Sonneveld: 06-38972559 E-mail: thijs_sonneveld@hotmail.com

    Nienke Wolters:  0596-591859 E-mail: nienkewolters50@gmail.com

    E-mail: beamteambhk@hotmail.com

    De diensten worden uitgezonden via Kerkomroep.nl

    In het zoekvenster Bierum of Holwierde intikken.

    Koffieteam

    Contactpersoon: Jeannette de Jong:  06-26226818 E-mail: jeannettedejong@msn.com

    Jan en Gerdina                                                           
    Jan de Weerdt                                                         
    Ankie Wolters                                                           
    Wim de Groot                                                          
    Hiepko en Nienke                                              

    Bloementeam

    Contactpersoon: Truus Wildeboer 

    Werkgroep liturgisch bloemschikken

    Bierum: Trijntje Dijkman en Diet Nelisse                                               

    Holwierde: Jannie v.d. Veer                             

    Contactadressen kerkauto

    Bierum: Tineke Veenkamp:  0596-591578 E-mail: geti-veenkamp@hetnet.nl

    Verenigingsgebouw Irene Bierum

    Wim de Groot: 06-19895108 E-mail: wimjdegroot@yahoo.nl

    Dorpshuis de Heekt Holwierde

    06-16929660 E-mail: dorpshuisdeheekt@gmail.com