• Agenda:

    Datum: 18 april  2021
    Tijd: 9.30 uur
    Voorganger: Ds. G. Knol
    Afscheid en bevestiging ambtsdragers
    De diensten zijn te volgen via kerkomroep.nl en dan zoeken op Bierum

     

     

  • AGENDA EREDIENSTEN

    Datum Tijdstip Kerk Dominee Bijzonderheden
    3 jan. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk  
    10 jan. 9.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk  
    17 jan. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk  
     24 jan. 9.30 Ds. Alblas, Bedum Irenekerk  
     31 jan. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk  
    7 febr. 9.30 Mw. Ds. W.T. Spoelstra, Spijk Irenekerk
    14 febr. 9.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk
    21 febr. 9.30 Ds. I. de Boer,

    Groningen

    Irenekerk 1e lijdens-zondag
    28 febr. 9.30 Ds. J. Schimmel, Spijk Irenekerk 2e lijdens-zondag
    7  mrt. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk 3e lijdens-zondag
    10 mrt. 19.30 Ds. G. Knol Irenekerk Biddag
    14 mrt. 9.30 Drs. F. Postema, Krewerd Irenekerk 4e lijdens-zondag
    21 mrt. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk 5e lijdens-zondag
    28 mrt. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk 6e lijdens-zondag
    Palmlpasen
    1 april 19.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk Witte donderdag

    H.A. 2

    2 april 19.30 Ds. G. Knol Irenekerk Goede vrijdag
    3 april 21.00 Ds. G. Knol Sebastiaan/ Irenekerk Stille zaterdag
    4 april 10.00 Ds. G. Knol Irenekerk Pasen
    11 april 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk
    18 april  9.30 Ds. G. Knol Irenekerk
    25 april  9.30 Ds. G. Segger, Winsum Irenekerk
    2 mei 9.30 Ds.W.T. Spoelstra, Spijk Irenekerk
    9 mei 9.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk
    16 mei 9.30 Drs. F. Postema, Krewerd Irenekerk
    23 mei 10.00 Ds. G. Knol Vredekerk

    Loppersum

    Pinksteren
    23 mei Maria kerk

    Krewerd

    30 mei  
    6 juni 9.30 Ds. L.O. Giethoorn, Groningen Stefanuskerk
    13 juni 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk H.A. 3
    20 juni 9.30 Ds. G. Segger, Winsum Irenekerk
    27 juni 9.30  Ds. G. Knol Irenekerk Slotdienst
    4 juli 9.30 Mw. Ds. G. van den Berg, Appingedam
    11 juli 9.30 Ds. J. Schimmel, Spijk Stefanuskerk
    18 juli 9.30 Ds. T. Heslinga, Veendam GK ’t Zandt/ Godlinze
    25 juli 9.30 Ds. J. Schimmel, Spijk Andreaskerk
    1 aug. 9.30 Mw. Ds. N.C. Meihuizen,  Kantens Irenekerk
    8 aug. 9.30 Ds. O. Doorn, Nijkerk Andreaskerk Spijk
    15. aug. 9.30 Mw. Ds. Spoelstra, Spijk GK ’t Zandt-Godlinze
    22 aug. 9.30 Mw. Ds. M de Jager, Delfzijl Irenekerk
    29 aug. 9.30 Ds. Knol Irenekerk H.A. 4
    5 sept. 9.30 Drs. F. Postema, Krewerd Irenekerk
    12 sept. 9.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk
    19 sept. 10.00 Ds. G. Knol Irenekerk Start-zondag/ thema dienst
    26 sept 9.30 Prof. Dr. E. Noort,  Kropswolde Irenekerk
    3 okt. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk
    10 okt. 9.30 Ds. G.Knol Stefanuskerk H.A.5
    17 okt. 9.30 Ds. K.G. Pieterman, Niekerk Irenekerk
    24 okt. 9.30 Drs. F. Postema, Krewerd Irenekerk
    31 okt. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk
    3 nov. 19.30 Ds. G. Knol Irenekerk Dankdag /

    gem.

    avond

    7 nov. 9.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk
    14 nov. 9.30 Prof. Dr. E. Noort, Kropswolde Irenekerk
    21 nov. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk Laatste zondag + koffie
    28 nov. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk Start project

    1e advent

    5 dec. 9.30 Ds. W.T. Spoelstra, Spijk Irenekerk 2e advent
    12 dec. 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk 3e advent

    vooraf koffie H.A.6

    19 dec. 09.30 Ds.S. Alblas, Bedum Irenekerk 4e advent
    24 dec. 21.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk Kerstnachtdienst
    25 dec. 10.00 Ds. G. Knol Irenekerk Kerst
    26 dec. 9.30 Irenekerk
    31 dec. 19.30 Ds. G. Knol Sebastiaan / Irene Oudejaarsavond