• Agenda:

    Zondag 2 februari 2020
    Aanvang 9.30 uur Irenekerk
    Voorganger: Ds. G. Knol

    Na afloop van de dienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in Irene onder het genot van een kopje koffie, thee of fris.

     

     

     

     

  • Agenda

    De volgende kerkdiensten vinden plaats:

    Datm Tijdstip Voorganger Kerk Bijzonderheden
    5 januari 9.30 Ds.. G. Knol Irenekerk
    12 januari 9.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk
    19 januari 9.30 Ds. M. de Jager, Delfzijl Irenekerk
    26 januari 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk Heilig
    Avondmaal
    2 februari 9.30 Ds. S. Alblas, Bedum Irenekerk
    9 februari 9.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk
    16 februari 9.30 Prof. Dr. E. Noort, Kropswolde Irenekerk
    23 februari 9.30 Ds. F.T. Volbdea, Groningen Irenekerk
    1 maart 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk 1e lijdens-zondag
    8 maart 9.30 Mw. E. v.d. Meulen, Erica Stefanuskerk 2e lijdens-zondag
    11 maart 19.30 Ds. G. Knol Irenekerk Biddag
    15 maart 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk 3e lijdens-zondag
    22  maart 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk 4e lijdens-zondag
    29 maart 9.30 Ds. J. v.d. Berg, Appingedam Irenekerk 5e lijdens-zondag
    5 april 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk 6e lijdens-zondag
    9 april 19.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk Witte donderdag + H.A.
    10 april 19.30 Ds. G. Knol Stefanuskerk Goede vrijdag
    11 april 21.00 Ds. G. Knol Sebastiaankerk/
    Irenekerk
    Stille zaterdag
    12 april 10.00 Ds. G. Knol Irenekerk Pasen
    19 april 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk
    26 april 9.30 Ds. G.A. Segger Irenekerk
    3 mei 9.30 Prof. Dr. E. Noort, Kropswolde Irenekerk
    10 mei 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk
    17 mei 10.00 Ds. G. Knol Stefanuskerk Themadienst
    24 mei 9.30 Hr. H. Perdok Irenekerk
    24 mei 19.00 Ds. T.J. Oldenhuis Mariakerk Grunniger dainst
    31 mei 10.00 Ds. G. Knol Vredekerk, Loppersum Pinksteren
    7 juni 9.30 Mw. R. Meihuizen, Kantens Stefanuskerk
    14 juni 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk
    21 juni 9.30 Hr. H. Perdok Irenekerk
    28 juni 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk
    5 juli 9.30 Ds. G. Knol Andreaskerk
    12 juli 9.30 Mw. A. Nijland-
    Baljeu
    Stefanuskerk
    19 juli 9.30 Ds. G. Knol GK  ’t Zandt/
    Godlinze
    26 juli 9.30 Ds. G. Knol Andreaskerk
    2 augustus 9.30 Ds. Linde Irenekerk Vooraf koffie drinken
    9 augustus 9.30 Ds. J. Schimmel GK. ’t Zandt/
    Godlinze
    16 augustus 9.30 Andreaskerk
    23 augustus 9.30 Drs. F. Postema, Krewerd Irenekerk
    30 augustus 9.30 Ds. K. Hansen en
    Mw. Emsi Couturier-Hansen
    Irenekerk
    6 september 9.30 Ds. G. Knol Irenekerk
    13 september 9.30
    20 september 10.00
    27 september 9.30